ASBIS naujienos

Rugpjūtis 10, 2011
Būkite prisijungęs, būkite pasiekiamas, pramogaukite – visur ir visada. Stilingas dizainas ir pasirenkamos spalvos įtiks bet kuriai asmenybei. 15,6 colių įstrižainės ekranas ir antros kartos Intel® Core™ procesoriai yra skirti greitam darbui. Inspiron 15R turi visas reikalingas sąvybes: tai labai patogus nešiojamasis kompiuteris, kurio Jūs laukėte.
Rugpjūtis 09, 2011
DELL Inc., daugiatautė informacinių technologijų korporacija ir puikiai žinoma kompiuterių gamintoja, pristato savo naujausius Vostro™ nešiojamuosius kompiuterius, sukurtus pirmiausia patenkinti smulkiojo verslo poreikius ir užtikrinti maksimalų darbo našumą.
Rugpjūtis 08, 2011
DELL Inc., daugiatautė informacinių technologijų korporacija ir puikiai žinoma kompiuterių gamintoja, pristato savo naująjį smulkiojo verslo nešiojamąjį kompiuterį: Vostro™ V130.
Rugpjūtis 05, 2011
Atlikite daugiau, pramogaukite dažniau. Lengvai tvarkykite kasdienius reikalus ir palaikykite ryšius patogaus ir ekonomiško Inspiron 15 pagalba. Šis patikimas nešiojamasis kompiuteris puikiai veikia leisdamas greitai ir lengvai pasiekti Jūsų mėgstamą muziką, nuotraukas ir vaizdo įrašus.
Kovas 07, 2011
Nuo 2011 m. kovo mėn. ASBIS Vilnius tapo oficialiu TOSHIBA distributoriumi.
Sausis 12, 2011
ASBIS, Leading Pan-EMEA Distributor, Broadens Reach of QLogic Ethernet, Fibre Channel and InfiniBand Products
Birželis 02, 2010
ASBIS Middle East has honoured “Components Distributor of the Year” during the annual Reseller Middle East (RME) Partner Excellence Awards.
Kovas 11, 2010
New distribution agreement with ASBIS Enterprises Plc takes Buffalo into new territories.
Vasaris 26, 2010
Press-release: ASBIS signs global master distribution agreement with AVG Technologies, the developer of the world’s most downloaded Anti-Virus software.
Sausis 29, 2010
Climber Tomaz Spelko returns from an expedition in the Andes, happy with his Canyon watch CNS-SW7!
Sausis 25, 2010
The Company appointed Mr. Peter Edinger as the Executive Vice President of Retail Sales & Marketing for Europe, Middle East and Africa. New executive will be responsible for the Sales & Marketing management and market-growth strategies of ASBISc own brands Canyon and Prestigio.
Gruodis 15, 2009
The ASBIS team joins in sending our very best wishes for a Happy Holiday Season to you, your dear ones, and your organizations!
Gruodis 01, 2009
Kalėdinos jau prie durų, tai pirkimo metas! Norėdami gauti geriausias dovanas savo šeimos nariams ir draugams, nelaukite iki paskutinės minutės. Įkvėpti Prestigio dovanų idėjų Jūs tikrai rasite nuostabias, išskirtines ir originalias dovanas savo artimiesiems.
Lapkritis 10, 2009
Naujieji verslo klasės Dell Vostro jau ASBIS sandėlyje!
Birželis 15, 2009
Sužinokte kokius BitDefender produktus galėsite įsigyti iš ASBSI. Išsirinkite labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį!
Gegužė 29, 2009
Prestigio pradėjo tiekti į Europos, Viduriniųjų Rytų ir Afrikos rinkas naujus biuro PC su tinkama konfigūracija pradedantiesiems už rekomanduojamą 599 Lt kainą galutiniam vartotojui (plius PVM).
Balandis 27, 2009
Praeitą savaitę, išorinių duomenų saugyklų gamintojas Infortrend® paskelbė apie bendradarbiavimo pradžią su viena iš didžiausių distribucijos kompanijų EMEA regione – ASBIS Enterprice Limited. Tai, jog ASBIS tapo oficialiu Infortrend distributoriumimi rodo, jog Infortrend indentifikavo kompaniją, kaip svarbiausią partnerį tolimesniam vystymuisi.
Vasaris 04, 2009
Pranešimas spaudai: ASBIS pasirašė distribucijos sutartį su Western Digital (WD), vienu iš pionierių ir ilgalaikių lyderių atminties laikmenų versle.
Gruodis 01, 2008
In appreciation of our successful cooperation over the past year our entire multinational company joins in sending our very best wishes for a Happy Holiday Season to you, your dear ones, and your organizations!
http://asbis.lt/info/press.xhtml
Pasirinkite metus
Visi mėnesiai