ASBIS naujienos

Gegužė 22, 2007
ASBIS has announced that it has expanded its distribution agreement with Toshiba Europe GmbH to include Ukraine, one of the largest markets in Eastern Europe.
Gegužė 17, 2007
Pirmasis Hitachi 1TB HDD jau pas mus sandėlyje! Būkite pirmi ir išbandykite! 1TB Hitachi HDD laimi svarbiausius pasaulinius apdovanojimus!
Gegužė 11, 2007
UAB "ASBIS Vilnius" ir "IIYAMA“ skelbia akciją! Pirkite nepriekaištingos japoniškos kokybės IIYAMA LCD monitorius ir turėkite...
Gegužė 04, 2007
UAB "ASBIS Vilnius" ir "lntel“ skelbia super akciją! Perkant 5 Intel VBI platformas 6-ą gaunate nemokamai!
Gegužė 02, 2007
Dell kviečia Jus į kiną! Perkant bet kurį Dell nešiojamąjį kompiuterį gaunate net 2 kvietimus į Jums patikusį filmą kino teatre Forum Cinemas Vilniuje ar Kaune! Nepraleiskite progos!
Balandis 18, 2007
ASBIS Vilnius tapo oficialiu IIYAMA LCD monitorių importuotoju! Nuo šiol mūsų parduotuvėje didesnis LCD monitorių pasirinkimas, daugiau galimybių ir pasiūlymų!
Balandis 17, 2007
ASBIS Vilnius drauge su Dell skelbia akciją! Pirkite Dell nešiojamuosius kompiuterius už patrauklią kainą ir gaukite D/View stovą dovanų! Nepraleiskite progos!
Vasaris 07, 2007
Asbis is offering the latest technologies from the worldwide leaders and presenting the channel TWO bundles that offer an Enthusiast Best-in-Class solution and a good graphics Entertainment solution - both delivering a high-performance gaming experience.
Rugpjūtis 31, 2006
Prestigio Technologies pradeda naujos produktų linijos gamybą, kuri orientuota į galutinius vartotojus bei bendrąją rinką – Network Storage produktai. Ši linija orientuota į Network Attached Storage (NAS) sprendimus, kurie apjungs daugiafunkcinį duomenų perdavimą per tinklą. NAS leis vartotojams dalintis dideliu kiekiu duomenų per įvairius įrenginius tiek namuose tiek darbe.
Balandis 25, 2006
Gaukite 10% nuolaidą perkant bet kuriuos 10 „Barracuda 7200 SATA“ diskus: 160 GB, 200 GB arba 250 GB talpos. Šiuos patikimus diskus galite naudoti įvairuose įrenginiuose:
Kovas 23, 2006
Už puikius 2005 m. rezultatus parduodant „PQI“ atminties ir „flash“ produktus „ASBIS“ gavo apdovanojimą iš vieno didžiausių atminties modulių gamintojų „PQI company“. Kompanijos prezidentas Juce'as Lu apdovanojimą įteikė per „Cebit“ parodą. „ASBIS“ sutartį su „PQI“ pasirašė 1999 m. ir nuo to laiko kompanijos produktus tiekia beveik visose šalyse, kur turi savo atstovybes. Per šiuos metus pasiekęs puikių rezultatų, „ASBIS“ tapo didžiausiu užsienio „PQI“ tiekėju, ką patvirtina gautas apdovanojimas. Tai jau antras apdovanojimas, kurį įteikė „PQI“: 2005 m. „ASBIS“ tapo metų regiono tiekėju.
Kovas 17, 2006
„ASBIS Vilnius“ jau prekiauja naujausiu „Prestigio“ produktu - multimedijos grotuvu, kuris atkuria įvairius formatus (MP3, WMA, DivX ir kt.).
Kovas 14, 2006
„ASBIS Vilnius“ ragina visus sekti karščiausias IT rinkos naujienas ir kviečia dalyvauti seminare, į kurį atvyks kompanijų „AMD“, „Hitachi“ ir „Canyon“ atstovai.
Vasaris 28, 2006
Pražiopsojote progą nueiti į „Depeche mode“ koncertą? Dar ne viskas prarasta! Dalyvaukite „ASBIS Vilnius“ rengiamoje akcijoje ir laimėkite bilietus į vienintelį „Depeche mode“ koncertą Vilniuje.
Vasaris 21, 2006
2005 m. gruodžio viduryje „Canyon Technology Co. Ltd“ pristatė naują produktų liniją, pavadintą „Canyon Packs“. Tai esami ir nauji „Canyon“ produktai, parduodami kaip rinkiniai vienoje patogioje pakuotėje. Šiuo metu gaminami keturi rinkiniai: „Chat pack“, „Multi media pack“, „Notebook pack“ ir „Game pack“.
Vasaris 15, 2006
„ASBIS Vilnius“ ir „Intel“ toliau tęsia akciją, kurios metu pirkdami procesorius „Intel Pentium Dual Core“ galite užsidirbti pinigų!
Vasaris 15, 2006
Įsigykite aušintuvą „Canyon Socket A“ ir „Arctic silver“ termopastą už neįtikėtinai žemą kainą - 6 Lt! Šį komplektą mes jums beveik dovanojame, todėl nepraleiskite progos. Kreipkitės į mūsų vadybininkus!
Vasaris 15, 2006
Per kasmetinį partnerių susitikimą vasario 7 d. kompanija „IBM“ metų tiekėju išrinko „ASBIS“ atstovybę Slovakijoje. Šiame susitikime dalyvavo daugiaunei 100 „IBM“ partnerių Slovakijoje.
Gruodis 01, 2005
„ASBIS“ pasirašė sutartį su elektronikos įrenginius gaminančia kompanija „Pioneer“ ir tapo įgaliotu „Pioneer“ optinių diskų tiekėju.
Lapkritis 28, 2005
„Prestigio“ savo klientams siūlo išties patrauklų pasiūlymą! Tai PLATAUS EKRANO nešiojamieji kompiuteriai „Prestigio Nobile 1520“, kuriuos galite įsigyti už tikrąją kainą!
http://asbis.lt/info/press.xhtml
Pasirinkite metus
Visi mėnesiai