ASBIS naujienos

Kovas 14, 2006
„ASBIS Vilnius“ ragina visus sekti karščiausias IT rinkos naujienas ir kviečia dalyvauti seminare, į kurį atvyks kompanijų „AMD“, „Hitachi“ ir „Canyon“ atstovai.
Vasaris 28, 2006
Pražiopsojote progą nueiti į „Depeche mode“ koncertą? Dar ne viskas prarasta! Dalyvaukite „ASBIS Vilnius“ rengiamoje akcijoje ir laimėkite bilietus į vienintelį „Depeche mode“ koncertą Vilniuje.
Vasaris 21, 2006
2005 m. gruodžio viduryje „Canyon Technology Co. Ltd“ pristatė naują produktų liniją, pavadintą „Canyon Packs“. Tai esami ir nauji „Canyon“ produktai, parduodami kaip rinkiniai vienoje patogioje pakuotėje. Šiuo metu gaminami keturi rinkiniai: „Chat pack“, „Multi media pack“, „Notebook pack“ ir „Game pack“.
Vasaris 15, 2006
„ASBIS Vilnius“ ir „Intel“ toliau tęsia akciją, kurios metu pirkdami procesorius „Intel Pentium Dual Core“ galite užsidirbti pinigų!
Vasaris 15, 2006
Įsigykite aušintuvą „Canyon Socket A“ ir „Arctic silver“ termopastą už neįtikėtinai žemą kainą - 6 Lt! Šį komplektą mes jums beveik dovanojame, todėl nepraleiskite progos. Kreipkitės į mūsų vadybininkus!
Vasaris 15, 2006
Per kasmetinį partnerių susitikimą vasario 7 d. kompanija „IBM“ metų tiekėju išrinko „ASBIS“ atstovybę Slovakijoje. Šiame susitikime dalyvavo daugiaunei 100 „IBM“ partnerių Slovakijoje.
Gruodis 01, 2005
„ASBIS“ pasirašė sutartį su elektronikos įrenginius gaminančia kompanija „Pioneer“ ir tapo įgaliotu „Pioneer“ optinių diskų tiekėju.
Lapkritis 28, 2005
„Prestigio“ savo klientams siūlo išties patrauklų pasiūlymą! Tai PLATAUS EKRANO nešiojamieji kompiuteriai „Prestigio Nobile 1520“, kuriuos galite įsigyti už tikrąją kainą!
Lapkritis 23, 2005
Dalyvaukite originalioje „ASBIS“ ir „Intel“ akcijoje! Pirkite 5 „Intel Pentium D“ procesorius ir tiesiai į savo sąskaitą gausite 100 dolerių!!!
Rugsėjis 21, 2005
„ASBIS“ nori daugiau sužinoti, kokie lankytojai lankosi įmonės tinklalapyje ir kokia yra jų nuomonė apie tinklalapyje skelbiamą informaciją. Kiekvienas lankytojas, kuris atsakys į anketos klausimus, prieš pat Kalėdas galės laimėti šaunių prizų. Tik trys minutės ir prizas gali būti jūsų!
Rugsėjis 20, 2005
Ieškote mobilumo? Norite dirbti keliaudami? Siekiate sutaupyti laiko ir pinigų? Įsigykite stilingą ir modernų nešiojamąjį kompiuterį „Prestigio Nobile 150“ už ypatingą kainą - 1690 Lt be PVM.
Rugsėjis 19, 2005
„ASBIS Vilnius“ kviečia dalyvauti seminare, kurį rengia kompanijos „Intel“ ir „Kingston“. Apie naujausius produktus, serverius, rinkos tendecijas papasakos šių gamintojų atstovai. Seminaras įvyks rugsėjo 26 d., pirmadienį, 10.30 val. viešbučio „Holiday Inn“ konferencijų salėje, Šeimyniškių 1, Vilnius. Registracija tel. (8 5) 246 13 24 arba el. paštu aa@asbis.lt
Rugpjūtis 11, 2005
Kompanija „Prestigio“ pristato naują savo gaminį - USB raktą, kuris papildys mobilių laikmenų asortimentą. Pranešama, kad šis produktas rinkoje pasirodys jau rupjūčio pradžioje. Apie išskirtines „Prestigio“ USB rakto savybes skaitykite pranešime spaudai.
Liepa 19, 2005
„ASBIS“ pradeda tiekti neseniai pristatytą 4 GB talpos apdovanojimą laimėjusį „DataTraveler Elite“ USB produktų liniją. Ją pagamino kompanija „Kingston Ttechnology Company, Inc.“. Netrukus naujas produktas pasirodys visose EMEA regiono šalyse, kuriose veikia „ASBIS“ biurai. 4 GB talpos „DataTraveler“ iš kitų rinkoje esančių USB įrenginių išsiskria aukščiausios kokybės atlikimu ir duomenų apsauga. Šis gaminys turi padidintą techninės įrangos apsaugą ir didesnę laikmenos talpą. Tokiu būdu „Kingston“ garantuoja, kad informacija yra saugi su ja dirbantiems IT srities, vyriausybės ar korporacijų specialistams.
Liepa 13, 2005
Stilingų nešiojamųjų kompiuterių ir LCD monitorių gamintojas „Prestigio“ pristato naują gaminį - kišeninį diską, tikrą mobilios laikmenos įrenginį.
http://asbis.lt/info/press.xhtml
Pasirinkite metus
Visi mėnesiai