Kur pirkti

ASBIS tiekia didelį asortimentą IT produktų savo klientams Lietuvoje. Aplankykite skilti kur pirkti ir sužinokite kur yra artimiausia parduotuvė

Pasirinkite metus
Show
lines
Iš viso
9
lines found

AMD

 

GPU

 

ASBIS

 

BlackBerry

 

Infortrend

 

VDI

 

INTEL

 

9th Gen

 

CPU

 

Compute stick

 

RADEON

 

Graphics Card

 

RYZEN

 

THREADRIPPER

 

DESKTOP

 

FPGA

 

ATHLON

 

NUC

 

OPTANE

 

Memory

 

XEON

 

EPYC

 

INFINIDAT

 

SSD

 

Networking

 

CPU SERVER

 

CLOUD

 

Sapphire

 

Video Card

 

Server

 

Mellanox

 

switch

 

solutions

 

3D NAND

 

Dell EMC

 

laptop

 

accessories

 

Supermicro

 

storage

 

Dell

 

network

 

software

 

security

 

VOKE

 

VR

 

Tablet PC

 

workstation

 

McAfee

 

IoT

 

Seagate

 

HDD

 

AVG

 

secure

 

WD

 

hard drives

 

VGA

 

PROMISE

 

Video Surveillance

 

Logitech

 

camera

 

HGST

 

Microsoft

 

monitor

 

Alienware

 

Fujitsu

 

NVIDIA

 

HyperX

 

Prestigio

 

smartphone

 

APU

 

Micron

 

award

 

CANYON

 

event

 

SanDisk

 

LED bulbs

 

partner program

 

ultrabook

 

Silicon Power

 

USB 3.0

 

Kingston

 

Crucial

 

accessory

 

QLogic

 

Brocade

 

Cygnett

 

OCZ

 

LSI

 

eBook reader

 

GPS navigation

 

android

 

MultiPad

 

NETGEAR

 

Asus

 

Toshiba

 

Windows

 

Adaptec

 

controller

 

Acer

 

hybrid

 

printer

 

projector

 

external

 

Lenovo

 

plansetinis kompiuteris

 

vaizdo korta

 

Logic3

 

distributorius

 

GLOBO

 

grafikos kortos

 

NB

 

wireless

 

ASRock

 

motherboard

 

Inno3D

 

Plextor

 

DVD-writer

 

Transcend

 

portable

 

Samsung

 

Buffalo

 

RAID

 

DAS

 

mainboard

 

GeForce

 

nettop

 

Blu-ray

 

flash drive

 

ATI

 

Leadtek

 

Sony Optiarc

 

3D

 

internal

 

Kubuntu

 

Hitachi

 

KINGMAX

 

press-release

 

limited edition

 

BD-ROM

 

Lite-On

 

media player

 

Apple

 

mouse

 

Patriot

 

Mini Projector

 

rebate

 

promotion

 

Full HD

 

camcorder

 

PC

 

Mini-ITX chassis

 

TV

 

Iomega

 

Tripp Lite

 

MSI

 

ViewSonic

 

IT rinkos naujienos

Liepa 22, 2002
“International Power Machines” (IPM), firmos “Invensys Energy Management” padalinys, pristatė BPIV nenutrūkstamos energijos sistemų (UPS) naujovę. Sukurtas specialiai verslo programoms, BPIV yra tikras, dvigubo veikimo tiesioginio ryšio UPS, turinis pažangesnes savybes ir veikimą. Tai suteikia “high-9” srovę kompiuterizuotai procesų kontrolei, elektros prietaisams, gamybos įrenginiams ir kt.
Liepa 22, 2002
IBM pristatė naują savavaldę (self-managing), save pataisančią (self-healing) programinę ir aparatinę įrangas, patobulintus vidutinės klasės (midrange) diskus ir integruotus sprendimus, kurie užfiksuoja vidutinės verslo klasės laikmenos poreikius, reikalaujančius lengvai instaliuojamų, palaikomų bei administruojamų produktų. IBM TotalStorage Network Attached Storage (NAS) 100 yra plonas įrenginys ir dėl savo formos vadinamas “picos dėže”.
Liepa 22, 2002
“QLogic Corp.” pranešė, kad jie supaprastino sistemų administratoriams skirtą SAN įrenginio valdymą pristatydami sujungtą valdymo komplektą abiem sąsajos adapteriams (HBA) ir komutatoriams. “QLogic SANsurfer Tool Kit” pakeis sudėtingus SAN įrenginio valdymo produktus į “vieno paspaudimo” valdymo pultą.
Liepa 15, 2002
“LSI Logic Corporation” pranešė apie sutartį su “IBM Corporation”, siūlydama “LSI Logic” įsigyti IBM Mylex verslo turto dalį. Kaip šio susitarimo rezultatą “LSI Logic Storage Systems, Inc.” ir “LSI Logic laikmenos komponentų grupė” (“LSI Logic’s Storage Components Group”) žada įsigyti Mylex verslo dalį: RAID valdiklius, posistemes, programinės bei aparatinės įrangos technologijas.
Liepa 15, 2002
“Chaintech” praneša apie naujos Apoggee pagrindinių plokščių serijos pirmojo modulio pasirodymą. Sukurtas AMD Socket A procesoriams su integruotomis VIA KT333 ir VT8235 mikroschemomis, 7VJL Apogee palaiko daugiau nei 3 GB DDR333, LAN, 6 kanalų Audio, Ultra ATA/133 ir USB2.0 bei yra pateikiamas su front panel CBOX - pirmuoju pasaulyje apvaliu kabeliu, išskirtiniu Chaintech Body Theater ir Apogee Overclocking programine įranga.
Liepa 15, 2002
“Qlogic Corp.” pristatė pilną palaikymą naujam Intel Itanium 2 procesoriui ir Windows bei Linux aplinkos architektūroms. Diskai tinka QLogic Fibre Channel ir SCSI valdiklių mikroschemoms bei sąsajos adapteriams (HBA), įskaitant ir naują QLogic ISP2312 Fibre Channel mikroschemą. ISP2312 yra procesoriaus platforma, kuri panaudoja “Fibre Down” (Fibre Channel jungtis integruota į serverio sistemos pagrindinę plokštę) programas ir naujas QLogic SANblade QLA2340 šeimos aukšto našumo sąsajos adapterius (HBA).
Liepa 03, 2002
“Intel Corporation” prie procesorių šeimos prijungė du procesorius ir naują mikroschemą: mobilų 1.70GHz Intel Pentium 4 procesorių–M, 2.40 GHz Intel Pentium 4 procesorių ir Intel 845E mikroschemą. “Intel” taip pat sukūrė Intel 845E Interactive Client Reference Design, kuri padeda klientams išplėsti komunikacijos galimybes, kurios išnaudoja naujo EmbeddedATX standarto specifikacijas.
Liepa 03, 2002
“PC Expo” parodoje Niujorke “Seagate” ir “Intel” pademonstravo pirmąjį rinkoje Serial ATA kietąjį diską. Didelio našumo žaidimams pritaikytuose AK, kuriuos pateikė HardDrive.com, kompanijos sujungė naują Barracuda ATA V kietąjį diską, turinčiu visu pajėgumu veikiančią Serial ATA sąsają, su Intel sistemine plokšte.
Liepa 03, 2002
“Kingston Company Inc.” pranešė apie 128MB MultiMediaCard (MMC) pasirodymą. Būdamas maždaug pašto ženklo dydžio ir sverdamas mažiau nei 2 gramus, MMC yra idealus pasiūlymas šiandieninei skaitmeninei įrangai.
http://asbis.lt/info/suppliers.xhtml
Pasirinkite metus
Visi mėnesiai