ASBIS naujienos

Gruodis 15, 2009
The ASBIS team joins in sending our very best wishes for a Happy Holiday Season to you, your dear ones, and your organizations!
Gruodis 01, 2009
Kalėdinos jau prie durų, tai pirkimo metas! Norėdami gauti geriausias dovanas savo šeimos nariams ir draugams, nelaukite iki paskutinės minutės. Įkvėpti Prestigio dovanų idėjų Jūs tikrai rasite nuostabias, išskirtines ir originalias dovanas savo artimiesiems.
Lapkritis 10, 2009
Naujieji verslo klasės Dell Vostro jau ASBIS sandėlyje!
Birželis 15, 2009
Sužinokte kokius BitDefender produktus galėsite įsigyti iš ASBSI. Išsirinkite labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį!
Gegužė 29, 2009
Prestigio pradėjo tiekti į Europos, Viduriniųjų Rytų ir Afrikos rinkas naujus biuro PC su tinkama konfigūracija pradedantiesiems už rekomanduojamą 599 Lt kainą galutiniam vartotojui (plius PVM).
Balandis 27, 2009
Praeitą savaitę, išorinių duomenų saugyklų gamintojas Infortrend® paskelbė apie bendradarbiavimo pradžią su viena iš didžiausių distribucijos kompanijų EMEA regione – ASBIS Enterprice Limited. Tai, jog ASBIS tapo oficialiu Infortrend distributoriumimi rodo, jog Infortrend indentifikavo kompaniją, kaip svarbiausią partnerį tolimesniam vystymuisi.
Vasaris 04, 2009
Pranešimas spaudai: ASBIS pasirašė distribucijos sutartį su Western Digital (WD), vienu iš pionierių ir ilgalaikių lyderių atminties laikmenų versle.
http://asbis.lt/info/press.xhtml
Pasirinkite metus
Visi mėnesiai