Kur pirkti

ASBIS tiekia didelį asortimentą IT produktų savo klientams Lietuvoje. Aplankykite skilti kur pirkti ir sužinokite kur yra artimiausia parduotuvė

Pasirinkite metus
Show
lines
Iš viso
11
lines found

AMD

 

GPU

 

ASBIS

 

BlackBerry

 

Infortrend

 

VDI

 

INTEL

 

9th Gen

 

CPU

 

Compute stick

 

RADEON

 

Graphics Card

 

RYZEN

 

THREADRIPPER

 

DESKTOP

 

FPGA

 

ATHLON

 

NUC

 

OPTANE

 

Memory

 

XEON

 

EPYC

 

INFINIDAT

 

SSD

 

Networking

 

CPU SERVER

 

CLOUD

 

Sapphire

 

Video Card

 

Server

 

Mellanox

 

switch

 

solutions

 

3D NAND

 

Dell EMC

 

laptop

 

accessories

 

Supermicro

 

storage

 

Dell

 

network

 

software

 

security

 

VOKE

 

VR

 

Tablet PC

 

workstation

 

McAfee

 

IoT

 

Seagate

 

HDD

 

AVG

 

secure

 

WD

 

hard drives

 

VGA

 

PROMISE

 

Video Surveillance

 

Logitech

 

camera

 

HGST

 

Microsoft

 

monitor

 

Alienware

 

Fujitsu

 

NVIDIA

 

HyperX

 

Prestigio

 

smartphone

 

APU

 

Micron

 

award

 

CANYON

 

event

 

SanDisk

 

LED bulbs

 

partner program

 

ultrabook

 

Silicon Power

 

USB 3.0

 

Kingston

 

Crucial

 

accessory

 

QLogic

 

Brocade

 

Cygnett

 

OCZ

 

LSI

 

eBook reader

 

GPS navigation

 

android

 

MultiPad

 

NETGEAR

 

Asus

 

Toshiba

 

Windows

 

Adaptec

 

controller

 

Acer

 

hybrid

 

printer

 

projector

 

external

 

Lenovo

 

plansetinis kompiuteris

 

vaizdo korta

 

Logic3

 

distributorius

 

GLOBO

 

grafikos kortos

 

NB

 

wireless

 

ASRock

 

motherboard

 

Inno3D

 

Plextor

 

DVD-writer

 

Transcend

 

portable

 

Samsung

 

Buffalo

 

RAID

 

DAS

 

mainboard

 

GeForce

 

nettop

 

Blu-ray

 

flash drive

 

ATI

 

Leadtek

 

Sony Optiarc

 

3D

 

internal

 

Kubuntu

 

Hitachi

 

KINGMAX

 

press-release

 

limited edition

 

BD-ROM

 

Lite-On

 

media player

 

Apple

 

mouse

 

Patriot

 

Mini Projector

 

rebate

 

promotion

 

Full HD

 

camcorder

 

PC

 

Mini-ITX chassis

 

TV

 

Iomega

 

Tripp Lite

 

MSI

 

ViewSonic

 

IT rinkos naujienos

Spalis 31, 2002
Canyon announced the immediate availability of four new members of switch series: 8 Port 10/100Mbps N-Way Ethernet Switch (model CN-3108P), 5 Port 10/100Mbps N-Way Ethernet Switch (CN-3105P), 16 Port N-Way Ethernet Switch Rackmount (CN-3116RL) and 24 Port N-Way Ethernet Switch Rackmount (CN-3124RL).
Spalis 30, 2002
Samsung Electronics Co., Ltd. announced it has started mass production of its full range of 1066 RDRAM RIMMs using 0.13 micron process technology.
Spalis 29, 2002
“Promise Technology, Inc.” pristatė UltraTrak RM4000, žemos savikainos “rackmount” ATA RAID laikmenos posistemę. Ši posistemė sukurta tam, kad suteiktų maksimalią ekonomiją kartu su patikimumu, talpa ir duomenų pertekliumi – viskas kompaktiškame 1U priede.
Spalis 29, 2002
“Intel Corporation” pristato tinklo procesorių, kuris padeda sumažinti savikainą ir supaprastina komunikacijos įrangos plėtojimą, sukurtą po tinklą keliaujančios informacijos saugumo tobulinimui. Intel IXP2850 tinklo procesorius sujungia aukšto atlikimo paketo apdirbimą su stipriomis apsaugos savybėmis vienoje mikroschemoje, suteikiančia tokias programas kaip VPN, tinklo paslaugas ir SAN.
Spalis 29, 2002
“Adaptec, Inc.” ir toliau pirmauja su RAID bei SCSI, sukurdami naują Ultra320 SCSI valdiklių šeimą. Naujieji valdikliai sujungia rinkoje didžiausią duomenų perkėlimo greitį su integruotu RAID, skirtu duomenų apsaugojimui.
Spalis 17, 2002
“Kingston Technology Company, Inc.” pranešė, kad pasirodė ribotas DDR400 (PC3200) atminties modelių skaičius. Šis produktas skirtas sistemų statytojams ir visiems, kurie domisi asmeniniais kompiuteriais. Kingston ValueRAM DDR400 DIMM yra skirti sistemines plokštes palaikančios DDR400 atminties naudojimui.
Spalis 17, 2002
“Samsung Electronics Co, Ltd.” pristatė pirmą rinkoje grafinės atminties mikroschemą, naudojančią kitos kartos DDR II specifikacijas. Nauja “Samsung” grafikos mikroschema yra prieinama turint 128Mb tankį bei didžiuojasi galėdama perduoti duomenis 1 gigaherco greičiu ir daugiau. Šis įrenginys per sekundę gali perduoti 4 gigabaitus duomenų.
Spalis 17, 2002
“Maxtor Corporation” pranešė apie savo naujos Personal Storage 5000 šeimos pasirodymą. 5000 serijos pristato unikalią savybę, pavadintą Maxtor OneTouchTM. Šios savybės dėka Maxtor 5000XT, 5000DV ir 5000LE leidžia vartotojams kopijuoti bylas ir programas į savo AK ar kišeninius kompiuterius, paspaudžiant vienintelį OneTouch mygtuką.
Spalis 09, 2002
IBM pristatė pasaulyje greičiausią AK kietąjį diską su išskirtine IBM technologija, dėl savo paprastumo pavadinta “tag ‘n seek”. “Tag ‘n seek” technologija suteikia galimybę naujam IBM Deskstar 180GXP dirbti beveik 25 procentų greičiau nei jo procesorius ir išplėsti Deskstar darbo intervalą daugiau nei 20 %, lyginant su kitais konkurentais.
Spalis 09, 2002
“Intel Corporation” pristatė keturias naujas AK mikroschemas, kurios AK naudotojams, reikalaujantiems turtingesnės skaitmeninės vaizdo ir garso (media), žaidimų bei informacijos keitimosi patirties, suteikia pažangesnio lygmens darbą, patikimumą ir lankstumą. Tobulesnė Intel 850E mikroschema ir naujosios Intel 845GE, 845PE bei 845GV mikroschemos jau prekyboje.
Spalis 09, 2002
Kompanija “Seagate” buvo paskelbta geriausia grupėje diskų laikmenos tiekėja, gaudama “Sun Microsystems” įsteigtą 2002 m. Tiekėjo apdovanojimą (Supplier Performance Award). Šių metų Tiekėjo apdovanojimas pažymi dešimtuosius iš eilės metus, kai kompanija gauna apdovanojimą iš “Sun”. Šiais metais “Seagate” buvo vienintelis diskų tiekėjas, gaunantis apdovanojimą, kuriuo įrodomas kompanijos pirmavimas technologijų kūrime, pardavime ir pristatymo grandinės lankstume.
http://asbis.lt/info/suppliers.xhtml
Pasirinkite metus
Visi mėnesiai