Kur pirkti

ASBIS tiekia didelį asortimentą IT produktų savo klientams Lietuvoje. Aplankykite skilti kur pirkti ir sužinokite kur yra artimiausia parduotuvė

Pasirinkite metus
Show
lines
Iš viso
16
lines found

AMD

 

GPU

 

ASBIS

 

BlackBerry

 

Infortrend

 

VDI

 

INTEL

 

9th Gen

 

CPU

 

Compute stick

 

RADEON

 

Graphics Card

 

RYZEN

 

THREADRIPPER

 

DESKTOP

 

FPGA

 

ATHLON

 

NUC

 

OPTANE

 

Memory

 

XEON

 

EPYC

 

INFINIDAT

 

SSD

 

Networking

 

CPU SERVER

 

CLOUD

 

Sapphire

 

Video Card

 

Server

 

Mellanox

 

switch

 

solutions

 

3D NAND

 

Dell EMC

 

laptop

 

accessories

 

Supermicro

 

storage

 

Dell

 

network

 

software

 

security

 

VOKE

 

VR

 

Tablet PC

 

workstation

 

McAfee

 

IoT

 

Seagate

 

HDD

 

AVG

 

secure

 

WD

 

hard drives

 

VGA

 

PROMISE

 

Video Surveillance

 

Logitech

 

camera

 

HGST

 

Microsoft

 

monitor

 

Alienware

 

Fujitsu

 

NVIDIA

 

HyperX

 

Prestigio

 

smartphone

 

APU

 

Micron

 

award

 

CANYON

 

event

 

SanDisk

 

LED bulbs

 

partner program

 

ultrabook

 

Silicon Power

 

USB 3.0

 

Kingston

 

Crucial

 

accessory

 

QLogic

 

Brocade

 

Cygnett

 

OCZ

 

LSI

 

eBook reader

 

GPS navigation

 

android

 

MultiPad

 

NETGEAR

 

Asus

 

Toshiba

 

Windows

 

Adaptec

 

controller

 

Acer

 

hybrid

 

printer

 

projector

 

external

 

Lenovo

 

plansetinis kompiuteris

 

vaizdo korta

 

Logic3

 

distributorius

 

GLOBO

 

grafikos kortos

 

NB

 

wireless

 

ASRock

 

motherboard

 

Inno3D

 

Plextor

 

DVD-writer

 

Transcend

 

portable

 

Samsung

 

Buffalo

 

RAID

 

DAS

 

mainboard

 

GeForce

 

nettop

 

Blu-ray

 

flash drive

 

ATI

 

Leadtek

 

Sony Optiarc

 

3D

 

internal

 

Kubuntu

 

Hitachi

 

KINGMAX

 

press-release

 

limited edition

 

BD-ROM

 

Lite-On

 

media player

 

Apple

 

mouse

 

Patriot

 

Mini Projector

 

rebate

 

promotion

 

Full HD

 

camcorder

 

PC

 

Mini-ITX chassis

 

TV

 

Iomega

 

Tripp Lite

 

MSI

 

ViewSonic

 

IT rinkos naujienos

Rugpjūtis 26, 2002
“Intel Corporation” pristatė naujas Intel Pentium 4 procesorių versijas – didžiausio pasaulyje našumo mikroprocesorių. Dabar turintys 2.8 GHz greitį, naujieji procesoriai leidžia klientams džiaugtis didesnėmis asmeninių kompiuterių garso bei vaizdo, žaidimų, muzikos, fotografijų ir filmų galimybėmis.
Rugpjūtis 26, 2002
“Quantum Corp.” pristatė Guardian 4400 NAS serverį - naujausią papildymą, skirtą Quantum’s Guardian NAS produktų šeimai. Guardian 4400 turi maksimalų RAID 5 persiuntimo greitį – 160 megabitų per sekundę, “karštus” keitimus, dvigubą Gigabit Ethernet jungtį ir du talpos dydžius, 480GB ir 640Gb, aukšto tankio 1U (rack unit) korpuse.
Rugpjūtis 21, 2002
“Seagate” pristatė savo revoliucingą Heat Assisted Magnetic Recording (HAMR) technologiją, kuri magnetiniu būdu įrašo duomenis didelio stabilumo informacijos nešiklyje (media) termo lazeriniu būdu.
Rugpjūtis 20, 2002
“Samsung Electronics Co., Ltd.” pranešė, kad visas jų didelės talpos atminties sprendimų Double-Data-Rate 333Mbps SDRAM (DDR333) rinkinys, lyginant 512MB, 256MB ir 128MB modulius, įdiegtus į 256Mb komponentus, sulaukė kompanijos “Intel” pripažinimo. Dabar “Samsung” siūlo brangiausią rinkoje “Intel” patvirtintą didelio našumo DDR SDRAM atminties produktų rinkinį, sustiprinantį firmos pirmavimą šios srities technologijoje.
Rugpjūtis 20, 2002
“Adaptec, Inc.” pristatė keturių Ultra320 SCSI RAID valdiklių šeimą, įskaitant ir du zero channel sprendimus. Šie produktai pritaikyti dideliems serverių rinkos augimo poreikiams, kuomet didžiausia paklausa yra įperkamoms žemo profilio plokštėms. Jos supaprastina duomenų laikmenas ir sumažina nustatytą savikainą.
Rugpjūtis 20, 2002
“VERITAS Software” pranešė apie VERITAS Database Edition / Advanced Cluster, skirtos Oracle9i Real Application Clusters, pasirodymą. Tai suteikia “cluster” bylų sistemai valdymo sprendimus, skirtus Oracle9i Real Application Clusters, o taip pat ir pirmą rinkoje bylų sistemos grupę, palaikančią Oarcle9i duomenų bazę operacinėje “Solaris” sistemoje.
Rugpjūtis 19, 2002
“Intel” pristatė Intel LANDesk Mobile Manager, papildomą įrenginį, skirtą Intel LANDesk Management Suite 6.6. Šis įrenginys suteikia visapusišką valdymo paramą darbuotojams, kurie dirba mobiliais kompiuteriais ir PDA, leidžiantiems naudotis verslo informacija bei programomis.
Rugpjūtis 08, 2002
“SimpleTech, Inc.” pranešė, kad pradeda prekiauti Bonzai USB Mini-Drive. Tarp skaitmeninių įrenginių tai yra mažiausias nešiojamas, perkeliamos “flash” laikmenos pasiūlymas, kurį šiuo metu galima atsisiųsti, papildyti ir perduoti jo duomenis. Turintis tokius puikius duomenis – 2,5x1,3x0,25x coliai (LWD) – Bonzai siūlo laikmenos talpą 90 diskelių geros formos daugiklyje, kuris gali būti patogiai nešiojamas kišenėje, piniginėje ar rankinėje.
Rugpjūtis 08, 2002
“Chaintech” į rinką išleido 9EJL1 – pirmąjį Apogee serijos, skirtos Socket 478 procesoriams, produktą. Naudojant naują 845E mikroschemų rinkinį iš kompanijos “Intel”, 9EJL1 yra pritaikomas vartotojo darbui. Su Channel Sound, Onboard LAN ir USB 2.0, 9EJL1 Apogee siūlo pilną darbo komplektą.
Rugpjūtis 08, 2002
IBM pranešė apie naujus laikmenos tinklo sprendimus, kurie vaistų gamintojams ir klinikos bandymus atliekantiems laboratorijų darbuotojams palengvina panaudoti tyrimų duomenis, ieškant naujų gydymo būdų nuo AIDS, diabeto ir vėžio.
Rugpjūtis 02, 2002
“VERITAS Software Corporation” pranešė apie savo planus pristatyti integruotus ir patikrintus laikmenos sprendimus IBM eServer xSeries Linux platformoje. Rinkoje pirmaujantis “VERITAS Software” laikmenos virtualumas, duomenų apsauga ir programinė įranga šiuo metu yra pripažinti IBM, kad pradėtų veikti IBM's eServer xSeries platformoje.
Rugpjūtis 02, 2002
“Intel Corporation” įkūrė CAD (Computer Aided Design) 3-D darbo grupę, kuri apibūdintų, išplėtotų ir išdėstytų bendrą formatą, reprezentuojantį internetinėje svetainėje esančius 3-D vaizdus. Darbo grupė, kuri yra Web3D konsorciumo dalis, apima narius iš įvairių 3-D grafikos šakos segmentų, įskaitant CAD programinės įrangos gamintojus, CAD vartotojus, skaitmeninio turinio kūrėjus ir pramonės standarto dalis.
Rugpjūtis 02, 2002
“XIOtech Corporation” pranešė apie strateginį aljansą su kompanija “Commvault Systems”. Aljansas apima jungtinę rinkodarą ir pastangas plėstis, taigi koncentruosis prie stambių įmonių klasės duomenų pristatymo kompanijos “Microsoft” programinės įrangos klientų sprendimams.
Rugpjūtis 01, 2002
“Maxtor Corporation” pranešė, kad jų laimėjimą pelnęs 7200 RPM DiamondMax Plus D740X buvo pasirinktas firmos NVIDIA, pasaulinio vizualių sprendimų kūrėjo lyderio, už sistemų demonstravimą naujuose NVIDIA nForce2 Platform procesoriuose ir už centrinę architektūrą, pristatytą “Platform Conference” parodoje San Jose, Kalifornijoje.
Rugpjūtis 01, 2002
“Kingston Technology Company, Inc.” pristatė naujovę – originalų, 3 matmenis turintį atminties modulį, pavadintą Elevated Package Over CSP (EPOC). Ši naujai patobulinta technologija, kuri kelia didelės talpos atminties modulių kainas ir darbo kokybę, iš pradžių bus prieinama aukštos talpos, 1.2 colio, registruotiems atminties moduliams.
Rugpjūtis 01, 2002
“Vixel Corporation” pranešė, kad “Hewlett Packard Corporation” įgyvendino Vixel InSpeed Model 310 Embedded Storage Switch laikmenos perjungiklio į virtualų didelių įmonių komplekto (Enterprise Virtual Array – EVA) platformą sprendimus. Be to, pradedama prekiauti InSpeed su naujais EVA (v2) platformos laikmenos sprendimais, taip pat siūlomi nauji papildymai jau egzistuojančios EVA platformos vartotojams.
http://asbis.lt/info/suppliers.xhtml
Pasirinkite metus
Visi mėnesiai