Kur pirkti

ASBIS tiekia didelį asortimentą IT produktų savo klientams Lietuvoje. Aplankykite skilti kur pirkti ir sužinokite kur yra artimiausia parduotuvė

Pasirinkite metus
Show
lines
Iš viso
11
lines found

AMD

 

GPU

 

ASBIS

 

BlackBerry

 

Infortrend

 

VDI

 

INTEL

 

9th Gen

 

CPU

 

Compute stick

 

RADEON

 

Graphics Card

 

RYZEN

 

THREADRIPPER

 

DESKTOP

 

FPGA

 

ATHLON

 

NUC

 

OPTANE

 

Memory

 

XEON

 

EPYC

 

INFINIDAT

 

SSD

 

Networking

 

CPU SERVER

 

CLOUD

 

Sapphire

 

Video Card

 

Server

 

Mellanox

 

switch

 

solutions

 

3D NAND

 

Dell EMC

 

laptop

 

accessories

 

Supermicro

 

storage

 

Dell

 

network

 

software

 

security

 

VOKE

 

VR

 

Tablet PC

 

workstation

 

McAfee

 

IoT

 

Seagate

 

HDD

 

AVG

 

secure

 

WD

 

hard drives

 

VGA

 

PROMISE

 

Video Surveillance

 

Logitech

 

camera

 

HGST

 

Microsoft

 

monitor

 

Alienware

 

Fujitsu

 

NVIDIA

 

HyperX

 

Prestigio

 

smartphone

 

APU

 

Micron

 

award

 

CANYON

 

event

 

SanDisk

 

LED bulbs

 

partner program

 

ultrabook

 

Silicon Power

 

USB 3.0

 

Kingston

 

Crucial

 

accessory

 

QLogic

 

Brocade

 

Cygnett

 

OCZ

 

LSI

 

eBook reader

 

GPS navigation

 

android

 

MultiPad

 

NETGEAR

 

Asus

 

Toshiba

 

Windows

 

Adaptec

 

controller

 

Acer

 

hybrid

 

printer

 

projector

 

external

 

Lenovo

 

plansetinis kompiuteris

 

vaizdo korta

 

Logic3

 

distributorius

 

GLOBO

 

grafikos kortos

 

NB

 

wireless

 

ASRock

 

motherboard

 

Inno3D

 

Plextor

 

DVD-writer

 

Transcend

 

portable

 

Samsung

 

Buffalo

 

RAID

 

DAS

 

mainboard

 

GeForce

 

nettop

 

Blu-ray

 

flash drive

 

ATI

 

Leadtek

 

Sony Optiarc

 

3D

 

internal

 

Kubuntu

 

Hitachi

 

KINGMAX

 

press-release

 

limited edition

 

BD-ROM

 

Lite-On

 

media player

 

Apple

 

mouse

 

Patriot

 

Mini Projector

 

rebate

 

promotion

 

Full HD

 

camcorder

 

PC

 

Mini-ITX chassis

 

TV

 

Iomega

 

Tripp Lite

 

MSI

 

ViewSonic

 

IT rinkos naujienos

Birželis 27, 2002
“Intel Corporation” praneša, kad pradeda prekiauti pirmaisiais pasaulyje mikroprocesoriais, skirtus mobiliems asmeniniams kompiuteriams, veikiančiais 2 GHz dažniu arba atliekančius 2 milijardus operacijų per sekundę. Naujas Mobile Intel Pentium 4 procesorius suteikia išskirtinį našumą verslo klasės bei paprastų vartotojų nešiojamiems kompiuteriams, paspartina interneto greitį, pagreitina skaitmeninės informacijos keitimąsi, kuris padidina verslo produktyvumą ir pasiūlo naujų programų, tokių kaip bevieliai žaidimai.
Birželis 27, 2002
“XIOtech Corporation” pristato SANbuilder liniją, skirtą sveikatos priežiūros taikomųjų programų laikmenų sprendimams. XIOtech’o SANbuilder, skirtas sveikatos priežiūros programoms, buvo patvirtintas laikmenos su ALI technologija, Epic sistemomis ir Eclipsys naudojimui. Šis produktas siūlo geriausios klasės profesionalias paslaugas, laikmenos aparatinę ir programinę įrangas, apmokymus, paramą ir įgyvendinimą, garantuojančius sėkmingą SAN įdiegimą sveikatos priežiūros aplinkoje.
Birželis 27, 2002
“QLogic Corp.” sukūrė naują standartą konkuruojantiems Fibre Channel sąsajos adapteriams (HBA) kartu su į rinką išleista QLogic SANblade 2340 serija, 133MHz PCI-X produktų šeima, kuri padvigubina laikmenos pralaidumą lyginant su standartiniais PCI produktais.
Birželis 20, 2002
TEAC CD-552E 52x. diskasukis persiunčia duomenis didesniu nei 7.8 MB/s greičiu, jo vidutiniškas išrinkimo laikas yra 120 milisekundžių. Būtent todėl šis diskasukis yra naudingas pagalbininkas kasdieniniame CD-ROM duomenų naudojime.
Birželis 20, 2002
“Intel Corporation” pristato tuziną serverių produktų: serverių plokštės bei korpusai, RAID kontroleriai (valdikliai) ir serverių valdymo programinė įranga. Šie produktai skirti OEM sistemos kūrėjams ir produktų integruotojams. Intel Xeon procesoriai ir Intel E7500 mikroschemos yra įdiegtos keletoje iš šių naujų serverių platformų.
Birželis 20, 2002
“Intel Corporation” išleidžia Intel Celeron procesorių, turintį 1.80 GHz dažnį. Naujasis procesorius – tai “sparčiausias” Intel pasiūlymas, skirtas ekonominės klasės asmeniniams kompiuteriams.
Birželis 10, 2002
“Alcatel” pasirinko Intel Media Switch kaip komutavimo įrenginį būsimai Alcatel OmniSwitch produktų linijai. “Alcatel” integruos Intel Media Switch IXE2424 10/100+Gigabit, Layer 2/3/4 switch/router įrenginius, kurie leis gamintojams kurti sistemas, puikiai tinkančias garso, vaizdo ir taikomųjų programų perdavimui.
Birželis 10, 2002
“Dell”, HP and “Intel” bendradarbiauja, kuriant Serial Attached SCSI ir Serial ATA duomenų saugojimo standartų suderinamumo specifikacijas. Tai suteiktų vartotojams didesnį kainų ir produktų savybių pasirinkimą.
Birželis 06, 2002
“Eurologic Systems” pristato savo naujausią priedą prie laimėjimą pelniusios tinklo atminties sistemos SANbloc serijos. SANbloc 2Gb RAID yra 2Gb per sekundę Fibre Channel RAID tinklo atminties sistema su dvigubu išoriniu 2Gb fibre channel RAID kontroleriu, kuris daugiau nei 6 kartus pagerina darbą su minimaliu kainos padidėjimu lyginant su 1Gb SANbloc sistema.
Birželis 04, 2002
“Tandberg Data ASA” pranešė apie pirmąjį pramonėje pasirodžiusį 2U expandable Autoloader: Tandberg SuperLoader SDLT3520L, naudojantį SDLT220 juostinį įrenginį, ir SuperLoader DLT1280L, naudojantį DLT1 juostinį įrenginį.
Birželis 03, 2002
“Seagate Technology” pristato U Series X – pirmuosius kietuosius diskus, specialiai sukurtus atsižvelgiant į netradicinės rinkos reikalavimus. U Series X skirtas kainai jautrioms programoms, pvz., Mirosoft Xbox video žaidimų konsolei, audio grotuvams, kopijavimo aparatams ir žemos klasės PK. Šios programos reikalauja aukšto patikimumo, tylaus darbo ir pakankamai didelės talpos.
http://asbis.lt/info/suppliers.xhtml
Pasirinkite metus
Visi mėnesiai