Kur pirkti

ASBIS tiekia didelį asortimentą IT produktų savo klientams Lietuvoje. Aplankykite skilti kur pirkti ir sužinokite kur yra artimiausia parduotuvė

Pasirinkite metus
Show
lines
Iš viso
10
lines found

AMD

 

GPU

 

ASBIS

 

BlackBerry

 

Infortrend

 

VDI

 

INTEL

 

9th Gen

 

CPU

 

Compute stick

 

RADEON

 

Graphics Card

 

RYZEN

 

THREADRIPPER

 

DESKTOP

 

FPGA

 

ATHLON

 

NUC

 

OPTANE

 

Memory

 

XEON

 

EPYC

 

INFINIDAT

 

SSD

 

Networking

 

CPU SERVER

 

CLOUD

 

Sapphire

 

Video Card

 

Server

 

Mellanox

 

switch

 

solutions

 

3D NAND

 

Dell EMC

 

laptop

 

accessories

 

Supermicro

 

storage

 

Dell

 

network

 

software

 

security

 

VOKE

 

VR

 

Tablet PC

 

workstation

 

McAfee

 

IoT

 

Seagate

 

HDD

 

AVG

 

secure

 

WD

 

hard drives

 

VGA

 

PROMISE

 

Video Surveillance

 

Logitech

 

camera

 

HGST

 

Microsoft

 

monitor

 

Alienware

 

Fujitsu

 

NVIDIA

 

HyperX

 

Prestigio

 

smartphone

 

APU

 

Micron

 

award

 

CANYON

 

event

 

SanDisk

 

LED bulbs

 

partner program

 

ultrabook

 

Silicon Power

 

USB 3.0

 

Kingston

 

Crucial

 

accessory

 

QLogic

 

Brocade

 

Cygnett

 

OCZ

 

LSI

 

eBook reader

 

GPS navigation

 

android

 

MultiPad

 

NETGEAR

 

Asus

 

Toshiba

 

Windows

 

Adaptec

 

controller

 

Acer

 

hybrid

 

printer

 

projector

 

external

 

Lenovo

 

plansetinis kompiuteris

 

vaizdo korta

 

Logic3

 

distributorius

 

GLOBO

 

grafikos kortos

 

NB

 

wireless

 

ASRock

 

motherboard

 

Inno3D

 

Plextor

 

DVD-writer

 

Transcend

 

portable

 

Samsung

 

Buffalo

 

RAID

 

DAS

 

mainboard

 

GeForce

 

nettop

 

Blu-ray

 

flash drive

 

ATI

 

Leadtek

 

Sony Optiarc

 

3D

 

internal

 

Kubuntu

 

Hitachi

 

KINGMAX

 

press-release

 

limited edition

 

BD-ROM

 

Lite-On

 

media player

 

Apple

 

mouse

 

Patriot

 

Mini Projector

 

rebate

 

promotion

 

Full HD

 

camcorder

 

PC

 

Mini-ITX chassis

 

TV

 

Iomega

 

Tripp Lite

 

MSI

 

ViewSonic

 

IT rinkos naujienos

Rugsėjis 30, 2002
“XIOtech Corporation” pristatė Brocade Communications System SilkWorm 12000 Core Fabric perjungiklio priedą, skirtą savo tinklo laikmenos produktų pasiūlymų linijai. SilkWorm 12000 yra pirmas rinkoje 2Gbit/sek, modulinis core fabric perjungiklis, sukurtas tam, kad palaikytų unikalius didelių įmonių laikmenos programų ir paslaugų reikalavimus.
Rugsėjis 30, 2002
“Samsung Electronics Co. Ltd.” pranešė, kad jų didelės talpos 2GB Double-Data-Rate SDRAM (DDR) Dual Inline Memory Modules (DIMM) yra pagrindinė atmintis HP ProLiant ML530, ML570 ir DL580 serveriuose. Šie didelio našumo moduliai, iki šiol rinkoje turintys didžiausią talpą, siūlomi HP klientams su patobulintu darbu intensyvioms atminties programoms.
Rugsėjis 30, 2002
IBM ir “Intel” pranešė apie savo ketinimus kartu suprojektuoti ir patobulinti modulinius serverius, dažniausiai vadinamus “blade” serveriais. Šios kompanijos planuoja bendradarbiauti tobulinant serverių sistemą, tinklo infrastruktūrą ir išsamius šios sistemos valdymo sprendimus. IBM įvertina sistemos dizainą, architektūrą ir programinę įrangą, kol “Intel” vertina serverio statinio blokus, įskaitant didelių įmonių procesorius, mikroschemas, serverių plokštes ir programinės įrangos sprendimų tinkamumą.
Rugsėjis 20, 2002
“Intel Corporation” pristatė naujas technologijas kompanijos Intel StrataFlash ir produktų linijas, kuriose įdiegta Intel XScale technologija. Kartu visi trys produktai - Intel Wireless MMX technologija, Intel Persistent Storage Manager ir Intel Flash Data Integrator – padės pristatyti gausius ir įdomius asmeninių kompiuterių programų duomenis, skirtus bevieliams ir rankiniams produktams, kuomet naudojami Intel Personal Internet Client Architecture (Intel PCA) statinio blokai.
Rugsėjis 20, 2002
“Promise Technology, Inc.” pranešė apie savo Serial ATA produktų strategiją, sukurtą remiantis turtinga kompanijos patirtimi tobulinant ATA ir ATA RAID technologijas. Kompanija pademonstravo savo pirmą sukomplektuotą Serial ATA valdiklio kortų, RAID pagrindinių adapterių ir IDF mikroschemų liniją.
Rugsėjis 20, 2002
“Intel Corporation” pristatė 11 naujų mobilių asmeninių kompiuterių procesorių, įskaitant Mobile Intel Pentium 4 procesorių - M su 2.2 GHz, suteikiantį aukšto lygio darbą vyraujantiems kišeniniams kompiuteriams.
Rugsėjis 13, 2002
“Adaptec, Inc.” pristatė naują žemo profilio išorinės laikmenos posistemę, siūlančią laikmenos valdymą, patikimumą ir puikią apsaugą laikmenos srities tinklams (storage area networks - SAN). Adaptec DuraStor 7320SS, Fibre Channel-to-SCSI posistemė, siūlo LUN (loginio vieneto numerį – logical unit number), kuris į zonas dalina aukštesnio lygio SAN apsaugą ir suvaldomumą.
Rugsėjis 13, 2002
“Maxtor Corporation” pristatė Maxtor Atlas 15K, verslo klasės 15,000 RPM kietąjį diską, pristatantį “Maxtor” antros kartos Ultra320 SCSI sąsają, bei MaxAdapt –pažangią technologiją, kuri pristato aukščiausią sistemos darbą. Ši kompanija taip pat pristatė Maxtor MaXLine – savo naujausios kartos ATA diskų, sukurtų specialiai greitai pasirodysiančioms įmonės laikmenos programoms, įskaitant informacijos (media) laikmeną ir tinklo laikmeną.
Rugsėjis 13, 2002
“Kingston Company Inc.” praneša, kad jau pasirodė 1 GB CompactFlash™ korta, turinti naujausius aukšto tankio “flash” komponentus. Naujausia kompanijos “Kingston” didelės talpos CompactFlash korta patikimai, didelio greičio informacijai (media) suteikia žemą kainą už vieną megabaitą.
Rugsėjis 05, 2002
“Maxtor Corporation” pranešė, kad pradeda prekiauti rinkoje aukščiausio tankio kietaisiais diskais. Tai yra naujausi papildymai DiamondMax 5400 RPM ir DiamondMax Plus 7200 RPM kietųjų diskų šeimai. Abu produktai turi 80 GB vienoje plokštelėje tankį. DiamondMax 16 ir DiamondMax Plus 9 skirti nuo 60 GB ir 160 GB talpai.
http://asbis.lt/info/suppliers.xhtml
Pasirinkite metus
Visi mėnesiai