ASBIS naujienos

Vasaris 28, 2006
Pražiopsojote progą nueiti į „Depeche mode“ koncertą? Dar ne viskas prarasta! Dalyvaukite „ASBIS Vilnius“ rengiamoje akcijoje ir laimėkite bilietus į vienintelį „Depeche mode“ koncertą Vilniuje.
Vasaris 21, 2006
2005 m. gruodžio viduryje „Canyon Technology Co. Ltd“ pristatė naują produktų liniją, pavadintą „Canyon Packs“. Tai esami ir nauji „Canyon“ produktai, parduodami kaip rinkiniai vienoje patogioje pakuotėje. Šiuo metu gaminami keturi rinkiniai: „Chat pack“, „Multi media pack“, „Notebook pack“ ir „Game pack“.
Vasaris 15, 2006
„ASBIS Vilnius“ ir „Intel“ toliau tęsia akciją, kurios metu pirkdami procesorius „Intel Pentium Dual Core“ galite užsidirbti pinigų!
Vasaris 15, 2006
Įsigykite aušintuvą „Canyon Socket A“ ir „Arctic silver“ termopastą už neįtikėtinai žemą kainą - 6 Lt! Šį komplektą mes jums beveik dovanojame, todėl nepraleiskite progos. Kreipkitės į mūsų vadybininkus!
Vasaris 15, 2006
Per kasmetinį partnerių susitikimą vasario 7 d. kompanija „IBM“ metų tiekėju išrinko „ASBIS“ atstovybę Slovakijoje. Šiame susitikime dalyvavo daugiaunei 100 „IBM“ partnerių Slovakijoje.
http://asbis.lt/info/press.xhtml
Pasirinkite metus
Visi mėnesiai