ASBIS naujienos

Rugpjūtis 31, 2006
Prestigio Technologies pradeda naujos produktų linijos gamybą, kuri orientuota į galutinius vartotojus bei bendrąją rinką – Network Storage produktai. Ši linija orientuota į Network Attached Storage (NAS) sprendimus, kurie apjungs daugiafunkcinį duomenų perdavimą per tinklą. NAS leis vartotojams dalintis dideliu kiekiu duomenų per įvairius įrenginius tiek namuose tiek darbe.
Balandis 25, 2006
Gaukite 10% nuolaidą perkant bet kuriuos 10 „Barracuda 7200 SATA“ diskus: 160 GB, 200 GB arba 250 GB talpos. Šiuos patikimus diskus galite naudoti įvairuose įrenginiuose:
Kovas 23, 2006
Už puikius 2005 m. rezultatus parduodant „PQI“ atminties ir „flash“ produktus „ASBIS“ gavo apdovanojimą iš vieno didžiausių atminties modulių gamintojų „PQI company“. Kompanijos prezidentas Juce'as Lu apdovanojimą įteikė per „Cebit“ parodą. „ASBIS“ sutartį su „PQI“ pasirašė 1999 m. ir nuo to laiko kompanijos produktus tiekia beveik visose šalyse, kur turi savo atstovybes. Per šiuos metus pasiekęs puikių rezultatų, „ASBIS“ tapo didžiausiu užsienio „PQI“ tiekėju, ką patvirtina gautas apdovanojimas. Tai jau antras apdovanojimas, kurį įteikė „PQI“: 2005 m. „ASBIS“ tapo metų regiono tiekėju.
Kovas 17, 2006
„ASBIS Vilnius“ jau prekiauja naujausiu „Prestigio“ produktu - multimedijos grotuvu, kuris atkuria įvairius formatus (MP3, WMA, DivX ir kt.).
Kovas 14, 2006
„ASBIS Vilnius“ ragina visus sekti karščiausias IT rinkos naujienas ir kviečia dalyvauti seminare, į kurį atvyks kompanijų „AMD“, „Hitachi“ ir „Canyon“ atstovai.
Vasaris 28, 2006
Pražiopsojote progą nueiti į „Depeche mode“ koncertą? Dar ne viskas prarasta! Dalyvaukite „ASBIS Vilnius“ rengiamoje akcijoje ir laimėkite bilietus į vienintelį „Depeche mode“ koncertą Vilniuje.
Vasaris 21, 2006
2005 m. gruodžio viduryje „Canyon Technology Co. Ltd“ pristatė naują produktų liniją, pavadintą „Canyon Packs“. Tai esami ir nauji „Canyon“ produktai, parduodami kaip rinkiniai vienoje patogioje pakuotėje. Šiuo metu gaminami keturi rinkiniai: „Chat pack“, „Multi media pack“, „Notebook pack“ ir „Game pack“.
Vasaris 15, 2006
„ASBIS Vilnius“ ir „Intel“ toliau tęsia akciją, kurios metu pirkdami procesorius „Intel Pentium Dual Core“ galite užsidirbti pinigų!
Vasaris 15, 2006
Įsigykite aušintuvą „Canyon Socket A“ ir „Arctic silver“ termopastą už neįtikėtinai žemą kainą - 6 Lt! Šį komplektą mes jums beveik dovanojame, todėl nepraleiskite progos. Kreipkitės į mūsų vadybininkus!
Vasaris 15, 2006
Per kasmetinį partnerių susitikimą vasario 7 d. kompanija „IBM“ metų tiekėju išrinko „ASBIS“ atstovybę Slovakijoje. Šiame susitikime dalyvavo daugiaunei 100 „IBM“ partnerių Slovakijoje.
http://asbis.lt/info/press.xhtml
Pasirinkite metus
Visi mėnesiai