ASBIS naujienos

Gruodis 01, 2005
„ASBIS“ pasirašė sutartį su elektronikos įrenginius gaminančia kompanija „Pioneer“ ir tapo įgaliotu „Pioneer“ optinių diskų tiekėju.
Lapkritis 28, 2005
„Prestigio“ savo klientams siūlo išties patrauklų pasiūlymą! Tai PLATAUS EKRANO nešiojamieji kompiuteriai „Prestigio Nobile 1520“, kuriuos galite įsigyti už tikrąją kainą!
Lapkritis 23, 2005
Dalyvaukite originalioje „ASBIS“ ir „Intel“ akcijoje! Pirkite 5 „Intel Pentium D“ procesorius ir tiesiai į savo sąskaitą gausite 100 dolerių!!!
Rugsėjis 21, 2005
„ASBIS“ nori daugiau sužinoti, kokie lankytojai lankosi įmonės tinklalapyje ir kokia yra jų nuomonė apie tinklalapyje skelbiamą informaciją. Kiekvienas lankytojas, kuris atsakys į anketos klausimus, prieš pat Kalėdas galės laimėti šaunių prizų. Tik trys minutės ir prizas gali būti jūsų!
Rugsėjis 20, 2005
Ieškote mobilumo? Norite dirbti keliaudami? Siekiate sutaupyti laiko ir pinigų? Įsigykite stilingą ir modernų nešiojamąjį kompiuterį „Prestigio Nobile 150“ už ypatingą kainą - 1690 Lt be PVM.
Rugsėjis 19, 2005
„ASBIS Vilnius“ kviečia dalyvauti seminare, kurį rengia kompanijos „Intel“ ir „Kingston“. Apie naujausius produktus, serverius, rinkos tendecijas papasakos šių gamintojų atstovai. Seminaras įvyks rugsėjo 26 d., pirmadienį, 10.30 val. viešbučio „Holiday Inn“ konferencijų salėje, Šeimyniškių 1, Vilnius. Registracija tel. (8 5) 246 13 24 arba el. paštu aa@asbis.lt
Rugpjūtis 11, 2005
Kompanija „Prestigio“ pristato naują savo gaminį - USB raktą, kuris papildys mobilių laikmenų asortimentą. Pranešama, kad šis produktas rinkoje pasirodys jau rupjūčio pradžioje. Apie išskirtines „Prestigio“ USB rakto savybes skaitykite pranešime spaudai.
Liepa 19, 2005
„ASBIS“ pradeda tiekti neseniai pristatytą 4 GB talpos apdovanojimą laimėjusį „DataTraveler Elite“ USB produktų liniją. Ją pagamino kompanija „Kingston Ttechnology Company, Inc.“. Netrukus naujas produktas pasirodys visose EMEA regiono šalyse, kuriose veikia „ASBIS“ biurai. 4 GB talpos „DataTraveler“ iš kitų rinkoje esančių USB įrenginių išsiskria aukščiausios kokybės atlikimu ir duomenų apsauga. Šis gaminys turi padidintą techninės įrangos apsaugą ir didesnę laikmenos talpą. Tokiu būdu „Kingston“ garantuoja, kad informacija yra saugi su ja dirbantiems IT srities, vyriausybės ar korporacijų specialistams.
Liepa 13, 2005
Stilingų nešiojamųjų kompiuterių ir LCD monitorių gamintojas „Prestigio“ pristato naują gaminį - kišeninį diską, tikrą mobilios laikmenos įrenginį.
http://asbis.lt/info/press.xhtml
Pasirinkite metus
Visi mėnesiai