Kur pirkti

ASBIS tiekia didelį asortimentą IT produktų savo klientams Lietuvoje. Aplankykite skilti kur pirkti ir sužinokite kur yra artimiausia parduotuvė

ASBIS naujienos

Vasaris 07, 2018
ASBIS won the prestigious “Strongest Enterprise Device Growth 2017 in Eastern ...
Sausis 29, 2018
ASBIS has just become the official distributor of AccelStor storage solutions ...
Rugpjūtis 21, 2017
ASBIS becomes the official distributor of INFINIDAT solutions in new markets: ...
Birželis 06, 2014
Vilnius, Lietuva – Pasaulinis mobiliųjų įrenginių, elektronikos prietaisų ir ...
Gegužė 21, 2014
Mobiliųjų įrenginių gamintoja iš Kanados „BlackBerry“ stiprina savo pozicijas ...
Sausis 09, 2014
Naujieji „Prestigio“ su „Windows 8.1“ nusitaikė į Lietuvos verslo ir švietimo ...
Lapkritis 06, 2013
'IN BUSINESS Awards 2013' yra aukščiausias apdovanojimas Kipre veikiančioms ...
Rugpjūtis 07, 2013
2013 m. rugpjūčio 6d. — Sparčiai auganti tarptautinė kompanija „Prestigio“ ...
Liepa 30, 2013
Informuojame, kad pasikeitė UAB ASBIS VILNIUS atsiskaitomoji sąskaita!
„Prestigio“ ir „NAVITEL ®“ pristato navigacinių sistemų sprendimus

Kovas 28, 2013

„Prestigio“ ir „NAVITEL ®“ pristato navigacinių sistemų sprendimus

Navigacinės įrangos rinkos Rusijoje ir Rytų Europoje lyderė kompanija „NAVITEL ®“ ir plataus vartojimo elektronikos prietaisų, aksesuarų ir mobiliųjų įrenginių gamintoja kompanija „Prestigio“rinkai kartu pristatys mobiliuosius įrenginius su „NAVITEL ® Navigator“ navigacijos žemėlapiais.

2013 m. kovo 29 d. — Navigacinės įrangos rinkos Rusijoje ir Rytų Europoje lyderė kompanija „NAVITEL ®“ ir plataus vartojimo elektronikos prietaisų, aksesuarų ir mobiliųjų įrenginių gamintoja kompanija „Prestigio“rinkai  kartu pristatys mobiliuosius įrenginius su „NAVITEL ®  Navigator“ navigacijos žemėlapiais.

„Bendradarbiauti su kompanija „NAVITEL ®“ pradėjome dar 2008 metais, o nuo 2009 metų kompanija „Prestigio“ yra pirmaujanti Rusijos GPS navigacinių įrangų rinkoje – kompanijai priklauso 28% rinkos dalies (pagal 2012 m. gruodžio mėn. GFK duomenis)“ – teigia „Prestigio“ pardavimų Lietuvoje vadovas Vykintas Žilinskas. „Kompanijos „Prestigio“ tikslas nėra vien tik modernių ir stilingų prietaisų kūrimas – mes taip pat stengiamės pasiūlyti ir tos įrangos galimybes išnaudojančius sprendimus, kurių dėka vartotojai praturtina savo gyvenimą ir gauna patogius ir saugius įrankius, todėl tikimės ir toliau tęsti sėkmingą partnerystę bei tobulinti „NAVITEL ® - Prestigio“ ateities sprendimus.“ 

Šios partnerystės dėka nuo šiol kompanijos „Prestigio“ planšetiniai kompiuteriai (su GPS palaikymu) ir išmanieji telefonai turės iš anksto įdiegtą kompanijos „NAVITEL ®“ programinę įrangą su neprilygstamo detalumo tiksliais ir aktualiais žemėlapiais bei kompanijos internetinių navigavimo sprendimų palaikymu būtent Android operacinei sistemai. Be to, visi dabartiniai „Prestigio“ kompanijos vartotojai, turintys įrenginius su Android 4.0 ar naujesne operacine sistema gaus pranešimą apie galimybę parsisiųsti jungtinę „NAVITEL ® - Prestigio“ aplikaciją ir į savo prietaisus.

Abiejų kompanijų sutarimu populiarinant naujuosius sprendimus visi „Prestigio“ mobiliųjų įrenginių vartotojai, įdiegę mobiliąją „NAVITEL ® - Prestigio“ aplikaciją į savo įrenginius, gaus išskirtinę galimybę nemokamai bandyti šį produktą 90 dienų nuo aktyvacijos pradžios. Suėjus 90 dienų terminui vartotojai, norintys ir toliau pilnavertiškai naudotis aplikacija, turės tiesiai iš aplikacijos įsigyti jiems reikalingus žemėlapius.

Šiuo metu „NAVITEL ® - Prestigio“ aplikacijai siūlomi Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Albanijos, Bulgarijos, Graikijos, Čekijos ir kitų valstybių žemėlapiai. Jau pirmoje 2013 metų pusėje aplikacijos vartotojai turės galimybę įsigyti didžiosios Vakarų Europos valstybių dalies žemėlapius.

 

Disclaimer:: The information contained in each press release posted on this site was factually accurate on the date it was issued. While these press releases and other materials remain on the Company's website, the Company assumes no duty to update the information to reflect subsequent developments. Consequently, readers of the press releases and other materials should not rely upon the information as current or accurate after their issuance dates.