Kur pirkti

ASBIS tiekia didelį asortimentą IT produktų savo klientams Lietuvoje. Aplankykite skilti kur pirkti ir sužinokite kur yra artimiausia parduotuvė

ASBIS naujienos

Vasaris 07, 2019
AMD, GPU
16GB HBM2 memory and 1TB/sec memory bandwidth. Extreme performance for extreme ...
Vasaris 05, 2019
CloudFest 2019 is the Largest Cloud, Hosting and Internet Infrastructure ...
Sausis 17, 2019
Intel unveiled the next wave of PC innovation that will advance the PC ...
Sausis 16, 2019
PRESS RELEASE - 16 January 2019, Limassol, Cyprus
Rugsėjis 24, 2018
PRESS RELEASE - September 24, Limassol, Cyprus.
Rugpjūtis 07, 2018
PRESS RELEASE - 7 August, Limassol, Cyprus.
Birželis 26, 2018
The largest international exhibition COMPUTEX-2018 has been finished in Taipei. ...
Birželis 25, 2018
Prestigio released a new frameless smartphone. It is expected to become one of ...
„Prestigio“ pristato didžiausią „MultiPhone“ telefoną su keturių branduolių procesoriumi – „MultiPhone 5300 DUO“

Liepa 26, 2013

„Prestigio“ pristato didžiausią „MultiPhone“ telefoną su keturių branduolių procesoriumi – „MultiPhone 5300 DUO“

2013 m. liepos 26 d. — Sparčiai auganti tarptautinė kompanija „Prestigio“ pristato naują didelės ekrano įstrižainės modelį su keturių branduolių procesoriumi ir 8.0 MP kamera. Tai naujasis „Prestigio MultiPhone 5300 DUO“.

„Prestigio MultiPhone 5300 DUO“ modelio didžiulė ekrano įstrižainė ir keturių branduolių procesorius garantuoja itin malonius potyrius naudojant šį prietaisą tiek komunikacijai, tiek laisvalaikio praleidimui, tiek, žinoma, ir darbui. Vartotojų pageidaujama draugiška sąsaja bei greita jutiklinio ekrano reakcija taip pat sutinkami naujajame „MultiPhone 5300 DUO“.

Keturių branduolių procesoriaus dėka užtikrinamas maksimalus įrenginio atliekamų procesų efektyvumas neišsekinant telefono baterijos: vienu metu galite naudotis keliomis aplikacijomis, naršyti internete ir žiūrėti internetinius filmukus be jokių trikdžių ir užlaikymų. Naujausias „Qualcomm MSM8225Q“ procesorius yra asinchroniškas (kiekvienas jo branduolys yra įjungiamas ir išjungiamas atskirai), todėl telefonas turi visą reikalingą galią, kuomet jos reikia ir tuo pačiu nešvaisto baterijos energijos veltui, kuomet iš telefono reikalaujame paprasčiausių veiksmų atlikimo.

8 MP kamera su „Back Side Illumination“ funkcija puikiai tinka smagių gyvenimiškų akimirkų užfiksavimui ir specialių renginių fotografavimui. Nuotraukų ryškumą ir spalvingumą prasto apšvietimo sąlygomis garantuoja LED blykstė.

5,3“ įstrižainės „Reality Display“ ekranas pasižymi ypatingai dideliu vaizdo taškų tankiu, todėl nuotraukos rodomos labai ryškiai, o plati spalvų gama užtikrina, kad kiekvienas kadras bus dar ir itin detalus. „Adreno 203“ grafikos procesorius leidžia žaisti įspūdingiausius ir imliausius resursams 3D žaidimus bei naršyti internete greitai ir be jokių užlaikymų.

Paprastai išmanieji telefonai naudoja daug energijos netgi tuomet, kai jais itin aktyviai ir nesinaudoji – bateriją išsekinti gali telefone esančios ir nepastebimai fone veikiančios aplikacijos. Su šiuo „MultiPhone 5300 DUO“ telefonu tokios problemos neiškils – ypatingai ilgą gyvavimo trukmę turinti 2100 mAh baterija leis žengti žingsnį į priekį ir naudotis visais telefono privalumais (muzika, filmais ir internetu) be reikalo nesijaudinant dėl baterijos resursų išsaugojimo.

Apie „Prestigio“

„Prestigio“ produktai daugiau nei 70-yje šalių demonstruoja išskirtinius elegancijos, aukštos produktų kokybės, naujausių technologijų ir akį traukiančio dizaino derinius. „Prestigio“ siekia praturtinti šiuolaikinį gyvenimo būdą propaguojančių vartotojų gyvenimo kokybę su įperkamais prabangos klasės gaminiais. „Prestigio“ kompanijos produktų sąraše randame įvairius planšetinius kompiuterius, el. knygų skaitykles, išmaniuosius telefonus, GPS navigacijos sistemas, automobilinius vaizdo registratorius, mobiliasias duomenų talpyklas, asmeninius kompiuterius (AK), aksesuarus ir kt. „Prestigio“ prekės ženklas yra atsidavęs inovatyvių ir patikimų produktų pateikimui į rinką, kurioje jaučiamas didėjantis poreikis įperkamiems moderniųjų technologijų bei plataus vartojimo elektronikos produktams. Daugiau informacijos apie kompaniją rasite interneto adresu www.prestigio.com

Disclaimer:: The information contained in each press release posted on this site was factually accurate on the date it was issued. While these press releases and other materials remain on the Company's website, the Company assumes no duty to update the information to reflect subsequent developments. Consequently, readers of the press releases and other materials should not rely upon the information as current or accurate after their issuance dates.