Kur pirkti

ASBIS tiekia didelį asortimentą IT produktų savo klientams Lietuvoje. Aplankykite skilti kur pirkti ir sužinokite kur yra artimiausia parduotuvė

ASBIS naujienos

Gegužė 13, 2019
Infortrend Europe Ltd are delighted to announce the release of their AI ...
Gegužė 03, 2019
AMD
AMD designs, integrates and evolves high-performance computing and graphics ...
Balandis 22, 2019
INFINIDAT recently has announced the Metro Cluster solution InfiniBox Always On ...
Balandis 12, 2019
Intel and Google Cloud to Develop Anthos Reference Design to Simplify ...
Balandis 11, 2019
Intel in April 2019 introduced Intel Optane memory H10 with solid-state ...
Balandis 04, 2019
Building on more than 20 years of Intel® Xeon® platform leadership, Intel is ...
Kovas 14, 2019
It is a wonderful opportunity for face-to-face meetings and discussion of ...
Vasaris 07, 2019
AMD, GPU
16GB HBM2 memory and 1TB/sec memory bandwidth. Extreme performance for extreme ...
Vasaris 05, 2019
CloudFest 2019 is the Largest Cloud, Hosting and Internet Infrastructure ...
Sausis 17, 2019
Intel unveiled the next wave of PC innovation that will advance the PC ...
„Prestigio“ pristatė pirmuosius du įrenginius su „Windows Phone“ operacine sistema

Birželis 06, 2014

„Prestigio“ pristatė pirmuosius du įrenginius su „Windows Phone“ operacine sistema

Vilnius, Lietuva – Pasaulinis mobiliųjų įrenginių, elektronikos prietaisų ir aksesuarų gamintojas „Prestigio“ Taivane surengtoje kompiuterijos parodoje „Computex Taipei“, kuri yra didžiausia Azijoje ir antra pagal dydį visame pasaulyje, pristatė naujus „MultiPhones“ serijos išmaniuosius telefonus, kuriuose veikia „Windows Phone“ operacinė sistema. Tai pirmieji „Prestigio“ telefonai su šia „Microsoft“ platforma, o juose įdiegta naujoji „Windows Phone 8.1“ versija.

Pasaulinis mobiliųjų įrenginių, elektronikos prietaisų ir aksesuarų gamintojas „Prestigio“ Taivane surengtoje kompiuterijos parodoje „Computex Taipei“, kuri yra didžiausia Azijoje ir antra pagal dydį visame pasaulyje, pristatė naujus „MultiPhones“ serijos išmaniuosius telefonus, kuriuose veikia „Windows Phone“ operacinė sistema. Tai pirmieji „Prestigio“ telefonai su šia „Microsoft“ platforma, o juose įdiegta naujoji „Windows Phone 8.1“ versija.

„Prestigio MultiPhones 8400 DUO“ ir „8500 DUO“ įrenginiuose suderinti „Prestigio“ techninės įrangos inžinerijos pasiekimai ir pažangios „Windows Phone 8.1“ savybės. Naujuosiuose modeliuose yra interaktyvios plytelės (angl. „Live Tiles“), „Office“ paketas, „Skype“ pokalbių programa, debesies talpykla „One Drive“, „Xbox“ paslaugos ir kitos programinės naujovės, kurias pristatė „Microsoft“.

„Microsoft“ viceprezidentas mobiliųjų įrenginių partnerystėms Nick Parker, kalbėdamas „Computex Taipei“ scenoje pabrėžė, kad „MultiPhone 8500 DUO“ yra svarbi naujausių telefonų su „Windows Phone“ šeimos dalis.

„Prestigio MultiPhones 8400 DUO“ ir „8500 DUO“ išmaniuosiuose įrenginiuose integruotas keturių branduolių procesorius, 8 megapikselių (MP) raiškos kamera ir IPS ekranas, užtikrinantis aukštą vaizdo kokybę. Abu telefonai talpina dvi SIM korteles, todėl be papildomų techninių sprendimų galima patogiai atskirti asmeninius ir darbinius skambučius.

„Pristatydami „MultiPhones“ serijos įrenginius su „Windows Phone“ išplečiame pasirinkimo galimybes „Prestigio“ klientams. Jie nori turėti didelį pasirinkimą ir būtent tai mes pasiekiame užmezgę šią naująja partnerystę su „Windows Phone“ gamintoju ”, – sakė „Prestigio“ verslo plėtros vadovas Baltijos ir Skandinavijos šalims Vykintas Žilinskas.

„Windows Phone 8.1“ įrenginiuose vartotojai ras interaktyvias plyteles, kurios be paspaudimo pateikia svarbią informaciją, taip pat pranešimų centrą, į kurį centralizuotai suplaukia visi svarbiausi pranešimai ar įvykiai, ir „Senses“ funkciją, kuri prižiūri mobiliųjų duomenų naudojimo apimtis, laisvos atminties kiekį ir baterijos darbą. „Windows Phone 8.1“ pritaikytas ir IT profesionalams: jie gali lengviau valdyti savo įrenginius bei prisijungti prie verslo programų bei paslaugų, pavyzdžiui, paprasčiau įtraukti į sąrašus naujus įrenginius, naudotis iš anksto įdiegtu mobiliojo įrenginio valdymo klientu, naudotis S/MIME galimybe el. pašto šifravimui ir VPN palaikymu.

„Prestigio“ įrenginių pirkėjai bus vieni iš pirmųjų pasaulyje, kurie galės patirti „Windows Phone 8.1“ operacinę sistemą, – sakė „Microsoft“ viceprezidentas pasaulinėms partnerystėms su mobiliųjų įrenginių gamintojais Peter Han. – Nekantriai laukiame momento, kada šią išskirtinai suasmenintą išmaniųjų telefonų naudojimo patirtį galėsime pasiūlyti vartotojams Europoje.”

„Prestigio MultiPhone 8500 DUO“ išmanusis telefonas turi 5 colių (12,7 cm) skersmens IPS ekraną (720x1280), kurį dengia stiprusis „Gorilla“ stiklas, itin atsparus smūgiams ir braižymams. Telefone įdiegtas keturių branduolių 1,2 GHz spartos procesorius ir 1 gigabaitas darbinės atminties (RAM) – su šiais parametrais telefonas veikia labai sparčiai. Modelio priekyje įmontuota 2 MP kamera užtikrina gerą vaizdo skambučių kokybę, o galinė 8 MP kamera su automatinių fokusavimo leidžia džiaugtis puikia telefonu užfiksuotų nuotraukų kokybe. Telefone talpinamos dvi SIM kortelės vartotojui suteiks galimybę pasinaudoti naudingesniais tarifais skambinimui ar mobiliųjų duomenų naudojimui, arba patogiau derinti asmeninį ir darbinį gyvenimą. Lietuvoje „MultiPhone 8500 DUO“ pasirodys 2014 m. liepą ir kainuos apie 599 litų.

„Prestigio MultiPhone 8400 DUO“ turi 4 colių (10,2 cm) įstrižainės IPS ekraną (480x800), tokį pat galingą keturių branduolių 1,2 GHz spartos procesorių, 0,3 MP raiškos priekinę ir 8 MP raiškos su automatiniu fokusavimu galinę kameras, spartų interneto ryšį, talpina dvi SIM korteles ir turi iš anksto įdiegtas „Windows pone“ būdingas savybes. Lietuvoje „MultiPhone 8400 DUO“ pasirodys 2014 m. liepą ir bus pigesnis – 299 litų.


Abiejų telefonų korpuso spalvą bus galima pasirinkti iš juodos ir baltos spalvų.

Apie „Prestigio“
„Prestigio“ jau ilgiau nei dešimtmetį kuria novatoriškus aukštos kokybės, stiliaus ir nebrangius IT ir elektrotechnikos produktus. Bendrovė sparčiai plečiasi ir prekiauja savo įrenginiais jau daugiau nei 85-iose Europos, Viduriniųjų Rytų ir Afrikos šalyse.

„Prestigio“ misija: padaryti žmonių gyvenimą efektyvesnį, patogesnį ir teikiantį daugiau malonumų. Mūsų tikslas – palengvinti žmonių kasdienybę. Verslui, ugdymui, namams ir pramogoms „Prestigio“ kuria kelią į sėkmę. Nuo 2011-ųjų „Prestigio“ yra pirmaujantis prekės ženklas GPS navigacijos srityje Centrinėje ir Rytų Europoje, Rusijoje bei NVS šalyse ir užima 3 poziciją pagal planšetinių kompiuterių pardavimus regione.

Daugiau informacijos apie „Prestigio“: www.prestigio.com

Disclaimer:: The information contained in each press release posted on this site was factually accurate on the date it was issued. While these press releases and other materials remain on the Company's website, the Company assumes no duty to update the information to reflect subsequent developments. Consequently, readers of the press releases and other materials should not rely upon the information as current or accurate after their issuance dates.