Kur pirkti

ASBIS tiekia didelį asortimentą IT produktų savo klientams Lietuvoje. Aplankykite skilti kur pirkti ir sužinokite kur yra artimiausia parduotuvė

ASBIS naujienos

Sausis 16, 2019
PRESS RELEASE - 16 January 2019, Limassol, Cyprus
Rugsėjis 24, 2018
PRESS RELEASE - September 24, Limassol, Cyprus.
Rugpjūtis 07, 2018
PRESS RELEASE - 7 August, Limassol, Cyprus.
Birželis 26, 2018
The largest international exhibition COMPUTEX-2018 has been finished in Taipei. ...
Birželis 25, 2018
Prestigio released a new frameless smartphone. It is expected to become one of ...
Birželis 04, 2018
For 38 years, Computex has been evolving in alignment with global ICT trends ...
Vasaris 07, 2018
ASBIS won the prestigious “Strongest Enterprise Device Growth 2017 in Eastern ...
Sausis 29, 2018
ASBIS has just become the official distributor of AccelStor storage solutions ...
Naujasis Inspiron 15R: pasikeisti lengva

Rugpjūtis 10, 2011

Naujasis Inspiron 15R: pasikeisti lengva

Būkite prisijungęs, būkite pasiekiamas, pramogaukite – visur ir visada. Stilingas dizainas ir pasirenkamos spalvos įtiks bet kuriai asmenybei. 15,6 colių įstrižainės ekranas ir antros kartos Intel® Core™ procesoriai yra skirti greitam darbui. Inspiron 15R turi visas reikalingas sąvybes: tai labai patogus nešiojamasis kompiuteris, kurio Jūs laukėte.

PIRKTI INTERNETU

Dell Inspiron R

Jūsų kompiuteris – Jūsų stilius.

Atskleiskite savo asmenybę su SWITCH iš Design Studio, arba nekeičiamais, dailiais (iš trijų galimų spalvų) dangteliais.

Viskas, ko jūs norite, visada po ranka:

su Dell Stage programa dalinkitės nuotraukomis, klausykitės muzikos, būkite pasiekiamas.

Atlikite daugiau ir greičiau:

dar labiau dirbkite ir žaiskite su antros kartos  IntelC Core™ procesoriais ir Genuine Windows®  Home Premium 64- bitų sistema.

Pasiimkite savo darba su savimi.

Ar būtumėte namie ar išvykoje, Inspiron 15R nešiojamasis kompiuteris yra sukurtas būti jūsų pramogų centru.

Ko jums reiikia, kur jums reikia.

Dalinkitės notraukomis, klausykitės muzikos , žaiskite žaidimus ir būkite pasiekiamas su Dell Stage programa, dalykai, kurie jums rūpi, visada yra arti jūsų.

Tobulas vaizdas.

Atgaivinkite savo filmus ar vaizdo įrašus  krištolo skaidrumo HD+(C) WLED vaizduoklio ekrane ir susisiekite su savo draugais ir šeima per krištolo skaidrumo interneto kamera.

Visada pasiekiamas.

Prisijunkite prie interneto iš milijono bevielio ryšio zonų su 801.11n WiFi arba pasikelkite iki WIMAX ir prisijunkite 4G greičiu kone iš bet kurios vietos.

Veikia WiDi ir 3DTV.

Bevielio ryšio pagalba rodykite savo filmus televizoriuje su IntelC WiDi arba mėgaukitės 3D filmais (per pasirenkamą Blue-ray diskasukį)  savo 3D TV su HDMI 1.4.

Greitesnis už gyvenimą.

Redaguokite savo nuotraukas ir vaizdo įrašus, žaiskite žaidimus ir palaikykite ryšį su draugais ir šeima. Inspiron R nešiojamieji kompiuteriai sukurti patenkinti jūsų kasdienius kompiuterinius poreikius..

 

Greitis, kokio jums reikia.

Be problemų atlikite keletą užduočių vienu metu ir greitai pasiekite savo dokumentus bei programas su Intel® Core™ i7 procesoriais ir Genuine Windows 7® operacine sistema.

Prašmatni, galinga grafika.

Pagerinkite vaizdo kokybę pasirenkamos išmanios grafikos pagalba. Patobulinti Inspiron R nešiojamieji kompiuteriai naudoja aukštos kokybės baizdo kortas, kad patenkintų aukštus kai kurių programų poreikius (žaidžiant žaidimus ar žiūrint aukštosios raiškos filmus).Jei reikia mažiau galios, jūsų nešiojamasis kompiuteris automatiškai persijungs į integruotą plokštę – atlikdamas daugiau  su vienu baterijos pakrovimu.

Išsaugokite viską.

Inspirion R nešiojamieji kompiuteriai turi didelės talpos kietuosius diskus -- daugiau negu reikia jūsų nuotraukoms, muzikai ar vaizdo įrašams.

Nešiojamasis kompiuteris toks pat unikalus, kaip ir Jūs.

Pritaikykite nešiojamajį kompiuterį savo poreikiams su SWITCH iš Design Studio. Pakeiskite jo išvaizdą  taip, kaip ir rinkdamiesi savo komputerio viršelį.

Disclaimer:: The information contained in each press release posted on this site was factually accurate on the date it was issued. While these press releases and other materials remain on the Company's website, the Company assumes no duty to update the information to reflect subsequent developments. Consequently, readers of the press releases and other materials should not rely upon the information as current or accurate after their issuance dates.