Kur pirkti

ASBIS tiekia didelį asortimentą IT produktų savo klientams Lietuvoje. Aplankykite skilti kur pirkti ir sužinokite kur yra artimiausia parduotuvė

ASBIS naujienos

Gegužė 13, 2019
Infortrend Europe Ltd are delighted to announce the release of their AI ...
Gegužė 03, 2019
AMD
AMD designs, integrates and evolves high-performance computing and graphics ...
Balandis 22, 2019
INFINIDAT recently has announced the Metro Cluster solution InfiniBox Always On ...
Balandis 12, 2019
Intel and Google Cloud to Develop Anthos Reference Design to Simplify ...
Balandis 11, 2019
Intel in April 2019 introduced Intel Optane memory H10 with solid-state ...
Balandis 04, 2019
Building on more than 20 years of Intel® Xeon® platform leadership, Intel is ...
Kovas 14, 2019
It is a wonderful opportunity for face-to-face meetings and discussion of ...
Vasaris 07, 2019
AMD, GPU
16GB HBM2 memory and 1TB/sec memory bandwidth. Extreme performance for extreme ...
Vasaris 05, 2019
CloudFest 2019 is the Largest Cloud, Hosting and Internet Infrastructure ...
Sausis 17, 2019
Intel unveiled the next wave of PC innovation that will advance the PC ...
Oficialus „BlackBerry“ importuotojas Lietuvoje

Gegužė 21, 2014

Oficialus „BlackBerry“ importuotojas Lietuvoje

Mobiliųjų įrenginių gamintoja iš Kanados „BlackBerry“ stiprina savo pozicijas Lietuvoje ir dar 12-oje Rytų Europos bei esamose ir buvusiose NVS šalių: bendrovė pasirinko jos produktų ir paslaugų platintoją regione. Juo tapo vienas iš pirmaujančių informacinių technologijų (IT) produktų pardavėjų Europos, Viduriniųjų Rytų ir Afrikos šalių rinkose „ASBISC Enterprises PLC“ (toliau – ASBIS). ASBIS užtikrins platesnį „BlackBerry“ telefonų prieinamumą mūsų šalyje, mažesnes kainas ir siūlys kanadiečių sukurtus organizacijoms skirtus saugumo sprendimus.

Oficialiu „BlackBerry“ importuotoju Lietuvoje tapęs ASBIS žada didinti telefonų prieinamumą vartotojams

 

Mobiliųjų įrenginių gamintoja iš Kanados „BlackBerry“ stiprina savo pozicijas Lietuvoje ir dar 12-oje Rytų Europos bei esamose ir buvusiose NVS šalių: bendrovė pasirinko jos produktų ir paslaugų platintoją regione. Juo tapo vienas iš pirmaujančių informacinių technologijų (IT) produktų pardavėjų Europos, Viduriniųjų Rytų ir Afrikos šalių rinkose „ASBISC Enterprises PLC“ (toliau – ASBIS). ASBIS užtikrins platesnį „BlackBerry“ telefonų prieinamumą mūsų šalyje, mažesnes kainas ir siūlys kanadiečių sukurtus organizacijoms skirtus saugumo sprendimus.

ASBIS rūpinsis „BlackBerry“ mobiliųjų įrenginių su „BlackBerry 10“ (BB10) operacine sistema ir „BlackBerry® Enterprise Server 10 (BES10)“ programinės įrangos platinimu. „Džiaugiamės išplėsdami produktų portfelį BB10 pagrindu sukurtais mobiliaisiais sprendimais. Šis susitarimas atveria mums galimybes siūlyti klientams tą pridėtinę vertę, kurią verslui sukuria BES10“, – sakė ASBIS viceprezidentas Baltijos šalims Linas Grinevičius.

„Iki šiol Lietuvoje „BlackBerry“ neturėjo oficialaus platintojo, o telefonai mūsų rinką pasiekdavo per partnerius ar platintojus iš užsienio. Oficialiu platintoju tapus ASBIS vartotojai greitai pajus naudą. Visų pirma, „BlackBerry“ išmaniuosius įrenginius galės įsigyti ne tik „Bitės“, bet ir kitų mobiliojo ryšio operatorių klientai, artimoje ateityje tikimės pradėti tiekti telefonus ir mažmeninės prekybos IT tinklams – „Mobiliai linijai“, „Avitelai“ ir kitiems, taip pat virtualioms parduotuvėms, tokioms kaip „Skytech“ ar „Varlė“. Manome, kad galutinis vartotojas pajus ir geresnį aptarnavimą bei mažesnes telefonų kainas, nes sutrumpės tiekimo grandinė. Galiausiai, ASBIS tapo ne tik „BlackBerry“ techninės, bet ir programinės įrangos platintoju, todėl Lietuvos organizacijos nuo šiol galės įsigyti „BlackBerry“ teikiamas papildomas paslaugas“, – sakė ASBIS pardavimų vadybininkas „Blackberry“ telefonams Vilius Kazragis.

Pasak jo, „BlackBerry“ paslaugos padeda patogiai prieiti ir saugiai naudotis įmonės serveriuose laikoma informacija. Pavyzdžiui, didelėms įmonėms skirta paslauga BES10 leidžia realiu laiku sinchronizuoti el. paštą, kontaktus ir kalendorių, dirbti su dokumentais iš savo „BlackBerry“ telefono, pasiekti įmonės vidiniame tinkle esančius failus, juos atsidaryti, peržiūrėti, išsisaugoti arba išsiųsti elektroniniu paštu. Visų šių veiksmų saugumas užtikrinamas koduojant siunčiamus duomenis. BES10 sprendimas naudojamas „iOS“, „Android“ ir „BlackBerry“ platformose.

V. Kazragio teigimu, „BlackBerry“ rinkoje vertinamas kaip saugiausių mobiliųjų technologijų kūrėjas. Kanadiečių sprendimais naudojasi net 87 proc. iš sėkmingiausiomis tituluojamų „Fortune500“ sąrašo kompanijų, taip pat įvairios valdžios institucijos ir pavieniai asmenys, kuriems svarbus duomenų saugumas.

„BlackBerry“ sukurta operacinė sistema BB10 yra skirta išmaniesiems ir planšetiniams įrenginiams. Šiuo metu ji naudojama Q5, Q10, Z10, Z30 ir P'9982 išmaniuosiuose telefonuose.

Populiariausi ASBIS Lietuvoje importuojami prekės ženklai iki šiol buvo: „Prestigio“, „ Canyon“, „Dell“, GIGABYTE, „Seagate“, „Kingston“, „UBIQUITI“, „Western Digital“, „Intel“, „Fenda“ ir „Micrsosoft“. Praplėtęs produktų asortimentą „BlackBerry“ įrenginiais ASBIS tuo pačiu tapo oficialiu šio gamintojo produkcijos platintoju Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Moldovoje, Ukrainoje, Azerbaidžane, Armėnijoje, Gruzijoje, Kazachstane, Kirgizijoje, Tadžikijoje, Turkmėnijoje ir Uzbekijoje. Bendradarbiavimo susitarimas tarp ASBIS ir „BlackBerry“ bendrovių sudarytas neterminuotam laikui. „BlackBerry“ rekomenduoja vartotojams pirkti įrangą tik iš oficialių platintojų, siekiant išvengti neigiamos vartotojo patirties ir rizikos dėl paslaugų ir aptarnavimo kokybės, produktų atitikimo visiems vietos teisiniams reikalavimams ir pan.

Disclaimer:: The information contained in each press release posted on this site was factually accurate on the date it was issued. While these press releases and other materials remain on the Company's website, the Company assumes no duty to update the information to reflect subsequent developments. Consequently, readers of the press releases and other materials should not rely upon the information as current or accurate after their issuance dates.